XXXIV Międzynarodowy Zlot Motocykli w Polanowie

miejsce:
Plac przy Zalewie Polanowskim, Polanów, Przytorze
bilety:

Zapraszamy na niesamowite widowisko jakim, będzie koncert prawdziwej legendy polskiej muzyki, formacji, która ukształtowała rodzimą muzykę, nie tylko rockową, a mowa tu oczywiście o zespole Kult.

Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 07 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". Kult to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. olscy radiosłuchacze znają doskonale ponad 30 utworów KULT-u ze wszystkich list przebojów np. "Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją", "Gdy nie ma dzieci" i inne. Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.
Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle.

Koncert odbędzie się 13 lipca 2024r., podczas trwającego w dniach 12-14 lipca 2024r. XXXIV Międzynarodowego Zlotu w Polanowie, na który już dziś serdecznie zapraszamy!

Drugi weekend lipca w Polanowie już po raz 34 zostanie opanowany przez motocyklistów. Wyjątkowy klimat, który towarzyszy Zlotowi Motocykli "Nad Zalewem" sprawia, że do Polanowa zjeżdżają motocykliści z całej Polski, a także z innych krajów Europy. Nie brakuje też turystów i pasjonatów motoryzacji, którzy przyjeżdżają, by podziwiać motocykle i chłonąć atmosferę tego miejsca. Kulminacyjnym punktem programu będzie parada motocykli, w której rok rocznie bierze udział około 2000 pojazdów. Ryk silników, huk klaksonów, trochę dymu sprawiają, że jest to niezwykle widowiskowe wydarzenie.

Informujemy, że zakup biletu umożliwia Państwu również całodzienny dostęp na strefę publiczności podczas Zlotu Motocykli.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kult
artyści:
Kazimierz Staszewski, Piotr Morawiec, Janusz Grudziński, Ireneusz Wereński, Tomasz Goehs, Janusz, Zdunek, Tomasz Glazik, Wojciech Jabłoński, Jarosław Ważny
Kult – polski zespół muzyczny, grający głównie rock alternatywny, założony w 1982 w Warszawie przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę, na bazie zespołu Novelty Poland. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, wykorzystuje też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
pogoda Miastko
Koronawirus
pomorskie

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Miastku

2024-07-13 21:00
Plac przy Zalewie Polanowskim,...